jsme tým

Ing. Martina Jůzová

Vystudovala jsem na České zemědělské univerzitě v Praze na Fakultě lesnické a environmentální obor Krajinné inženýrství se specializací Aplikovaná ekologie. 

Moje láska k zahradám a přírodě má kořeny už v dětství. Na zahradě svých rodičů jsem vždycky pracovala radši, než abych pomáhala doma s žehlením. Už v průběhu studia mi předměty jako dendrologie, botanika a sadovnictví byly nejbližší. 

Zahradnický obor si mě postupně profesně našel. Několik let jsem pracovala v samosprávě a měla na starosti investice i údržbu městské zeleně. Z těchto zkušeností čerpám při projektování zahrad kromě jiného v tom, aby zahrada byla krásná i praktická zároveň a její následná údržba co nejméně náročná, protože na tu vždycky chybí čas i lidi :-). 

V našem týmu jsem hlavní projektant. V rámci realizací jsem pak autorským dozorem a designérem tvarů záhonů, cest a výsadeb. Na realizacích se taky vlastnoručně podílím rozmístěním a výsadbou rostlin. 

Ing. Pavel Jůza

Studoval jsem na České zemědělské univerzitě v Praze na Fakultě lesnické a environmentální obor Lesní inženýrství, předtím i Střední lesnickou školu v Písku. 

V naší rodině mělo lesnictví dlouhou tradici v mnoha generacích. Po několika letech práce v lesnictví jsem však zamířil k profesionálnímu včelaření. Tomu se věnuji částečně dosud, ale hlavní náplní mé práce jsou dnes zahrady a s nimi spojená práce se dřevem.

V našem týmu jsem hlavním realizátorem námi projektovaných zahrad a zároveň hlavním technikem, který to všechno domyslí. A taky uměleckou duší :-). Mám na starosti převedení myšlenky do reálného výsledku, organizaci práce s vlastním nasazením od terénních úprav, zahradních staveb, vodních prvků, přes zahradní nábytek nebo dřevěné sochy vyřezané motorovou pilou. 

mazlík 🧡

Minibagřík je nedílnou součástí našeho týmu. Bez jeho síly bychom se v začátcích většiny realizací neobešli. Poradí si i s těžkou jílovitou půdou a kameny a navíc je tak mini, že projede každou zahradní brankou a zvládne i schody 👍  

Mates

budoucí ajťák, ale momentálně hlavně pěstuje svaly, takže když je potřeba za něco zabrat, aspoň to zkusí 💪😀

Štěpa

s maximálním nasazením pro nás testuje herní prvky 🤸‍♂️👍

Krýša

hlavní ochutnávač zahradních plodin🍓🍐 🍒 a příležitostný závlahář 💧